Stránky jsou ve výstavbě.


Islám

CIG č. 38, Herder, Freiburg 19.8.2010: Johannes Röser: Der „Heilige Krieg" ist auch Krieg: V diskusi o inkulturaci a integraci muslimů neměl by být naivně zacloněn zvláštní svět  - ale nebezpečná realita – domorodých „džihádistů".CIG č. 9, Herfder, Freiburg 3.3.2013 publikoval článek Johannese Roesera: „Die (un)heimliche Weltmacht Radikal-Islam". V prvé kapitole bude

ocitován text obou článků, druhá kapitola bude věnována závěrečnému shrnutí.

 
 

CIG č. 38, Herder, Freiburg 19.8.2010: Johannes Röser: Der „Heilige Krieg" ist auch Krieg: V diskusi o inkulturaci a integraci muslimů neměl by být naivně zacloněn zvláštní svět  - ale nebezpečná realita – domorodých „džihádistů".CIG č. 9, Herfder, Freiburg 3.3.2013 publikoval článek Johannese Roesera: „Die (un)heimliche Weltmacht Radikal-Islam". V prvé kapitole bude ocitován text obou článků, druhá kapitola bude věnována závěrečnému shrnutí.  

V Německu se zdržuje dnes více než 400 extrémních radikálních islámských fanatiků, od nichž vychází vážné nebezpečí útoku. To oznámil právě spolkový trestní úřad. Tvrdé jádro stovky až dvoustovky osob je již připraveno k nasazení jako teroristé. K tomu musíme připočíst na tři sta dalších, kteří sice sotva vystupují jako vedoucí osoby, ale spřádají síť, organizují a starají se o finanční zdroje, technické jakož i logistické úkoly. Více než dvě stě osobám, které pocházejí z Německa, dostalo se již paramilitaristického výcviku ve výcvikových táborech mezi Pakistánem a Afganistánem, v Jemenu, Somálsku nebo jinde. Uskutečnilo se více než 350 prostředkujících postupů.

 
Přiložené soubory
I. Islám.doc